1 b klasės bendruomenė paminėjo 100 mokslo metų dienų šventę – Šimtadienį. Ryte mokinius pasitiko pasipuošusi balionais ir vėliavėlėmis klasė. Klasėje buvo organizuota 100-to daiktų parodėlė:  Gedimino stulpai iš 100 kaštonų, 100 trispalvių vėliavėlių, 100 pieštukų, karoliai iš 100 gumyčių ir razinų, 100 išlankstytų gervių, darbeliai iš 100 sagų, 100 šiaudelių ir daug kitų įvairių kūrybinių darbų, kuriuos vaikai padarė kartu su tėveliais . Vasario 9 dieną visos pamokos buvo skirtos šimtadieniui. Per lietuvių kalbą vaikai parašė 100 gražiausių lietuviškų žodžių. Per matematikos pamoką mokiniai  konstravo įvairius daiktus iš 100-to kaladėlių ir grandinėlių.Vyko vaidinimas- improvizacija apie Šimtakojį, kuriam miško žvėreliai grąžino pabėgusias kojas. Vaikai išmoko ir padainavo dainą apie šimtakojį. Didelį įspūdį paliko vaišių stalas: 100 mandarinų, 100 saldainių, 100 keksiukų, 100 sausainių. Šventinės veiklos pabaigoje vaikai gavo pažymėjimus už tai, kad 100 mokslo dienų skaitė, rašė, skaičiavo, piešė, šoko, dainavo, dirbo stropiai ir nuoširdžiai. Džiaugiamės, kad šimtadienį šventė ir 1a bei 1c klasių mokiniai. Buvo smagu pasidalinti šventės įspūdžiais ir aplankyti 100-to daiktų parodėles klasėse.

1 b klasės mokytoja Elena Palikevičienė

Atnaujinta: 2018/02/13