Šių metų Šiaurės šalių literatūros savaitės tema – ,,Šventės Šiaurės šalyse“. Šia proga mokiniai buvo pakviesti jaukiam pasibuvimui draugų būryje ypatingoje atmosferoje.

Vieną darganotą rudens dieną 3c klasės mokiniai keliavo į Adomo Mickevičiaus biblioteką. Vaikai jaukiai įsitaisė sename, tamsiame bibliotekos rūsyje ir, mirksint žvakių ugnelėms, klausėsi balsu skaitomos ištraukos iš Astridos Lindgren knygos „Pepė Ilgakojinė“. Pasidavę  literatūros teksto magijai, jie mintimis nukeliavo į Pepės gimtadienį su draugais, dovanomis, žaidimais ir, žinoma, kalbomis apie vaiduoklius.

Aptarę Pepės gimtadienį, mokiniai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves, kur kiekvienas gamino gimtadienio kepurėles, taip atskleisdami savo prigimtinį kūrybingumą.

Netradicinėje aplinkoje mokiniai net nepajuto, kaip greitai pralėkė laikas, nuspalvindamas dieną pačiomis gražiausiomis spalvomis ir emocijomis.

Irena Karpavičienė

Atnaujinta: 2019/11/14