Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė finansavimo sutartį su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra. Progimnazijoje bus įgyvendinamas projektas „Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos efektyvumo didinimas“ Nr. 09.1.3-CPVA-R-724-01-0023. Pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos projektui skirtą finansavimą Europos regioninės plėtros fondo (ERPF) lėšos sudaro 302 588,94 Eur, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 26 699,02 Eur, Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšos – 26 699,03 Eur.

Įgyvendinus projektą bus modernizuotos Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos sporto ir aktų salių, koridorių ir fojė erdvės, įrengiama choreografijos salė. Modernizuojamoms patalpoms bus įsigyjami baldai ir įranga, kurių pagalba bus užtikrinamas mokinių kūrybiškumas, kokybiškas ugdymas, galimybė mokiniams dirbti grupėmis ar individualiai, vykdyti projektinę ir praktinę veiklą.

Projekto vykdytojas: Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Projekto partneris: Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija

Atnaujinta: 2018/09/18

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas