Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija skelbia atranką:

Rusų kalbos mokytojo(-os) pareigoms užimti nuo 2018 m. gruodžio 3 d. visas darbo krūvis pilnu etatu pagal neterminuotą darbo sutartį su 3 mėn. bandomuoju laikotarpiu.

Reikalavimai:

1. aukštasis universitetinis pedagoginis išsilavinimas ir rusų kalbos mokytojo kvalifikacija ;
  2. erudicija, aukštas intelektas.

Privalumai:

1. komunikacija užsienio kalbomis;
  2. dalyvavimas konkursuose, projektuose.

Dokumentų pateikimas

Pretenduojantys iki 2018-11-23 privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. Rusų kalbos mokytojo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  5. Gyvenimo aprašymą (CV);
  6. Motyvacinį laišką.

Dokumentus siųsti registruotu laišku adresu: S. Konarskio g. 27, Vilnius arba el. pašto adresu: rastine@basanaviciausprogimnazija.vilnius.lm.lt su nuoroda „Rusų kalbos mokytojas(-a)“ iki   2018-11-23. Pretendentai, labiausiai atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui iki 2018 m. lapkričio 28 d.

Telefonas pasiteiravimui: 8 521 31288

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija skelbia atranką:

Direktoriaus pavaduotojo/-jos ugdymui pareigoms užimti nuo 2018 m. spalio 10 d. pagal terminuotą darbo sutartį.

Reikalavimai:

1. aukštasis universitetinis pedagoginis išsilavinimas (mokytojo/pedagogo kvalifikacija);
  2. kūrybiškumas, iniciatyvumas, profesionalumas;
  3. patirtis dirbant su 1-4 klasių mokiniais.

Darbo pobūdis:

1. 1-4 klasių ugdymo proceso planavimas, organizavimas, stebėsena ir kontrolė.
  2. Rengti, koreguoti darbuotojų tarifikaciją, pamokų tinklelį.

Privalumai:

• komunikacija užsienio kalbomis;
  • patirtis;
  • dalyvavimas konkursuose, projektuose.

Dokumentų pateikimas

Pretenduojantys iki 2018-10-09 privalo pateikti šiuos dokumentus:

• Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  • Gyvenimo aprašymą (CV);
  • Motyvacinį laišką.

Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis).

Dokumentai pateikiami El. būdu (per VATIS Prašymų teikimo modulį): http://portalas.vtd.lt/

Pretendentai, labiausiai atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui iki 2018 m. spalio 10 d.

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija skelbia atranką popamokinės grupės vadovo pareigoms ( 0,5 etatu) užimti nuo 2018 m. rugsėjo 17  d.

Reikalavimai

1.   kūrybiškumas, iniciatyvumas, profesionalumas.
  2. pageidautina aukštasis universitetinis pedagoginis išsilavinimas.

Privalumai

Patirtis dirbant su mokiniais įvairiose veiklose.

Darbo pobūdis

Organizuoti ir koordinuoti popamokinės grupės darbą, plėtoti vaikų socializacijos galimybes, užtikrinti saugų, kryptingą vaikų ugdymą ir užimtumą po pamokų.

CV su nuoroda „Popamokinės grupės vadovo“ siųsti iki 2018 m. rugsėjo 17 d. el. pašto adresu rastine@basanaviciausprogimnazija.vilnius.lm.lt

Pretendentai, labiausiai atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui iki 2018 m. rugsėjo 17 d.

Telefonas pasiteiravimui: 85 213 1288