Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija ieško lietuvių kalbos mokytojo ir anglų kalbos mokytojo, ir taip pat – mokytojo padėjėjų, kurie galėtų ir norėtų prisijungti prie komandos jau nuo rugsėjo 1-osios.

Dokumentus siųsti registruotu laišku adresu: S. Konarskio g. 27, Vilnius arba el. pašto adresu: rastine@basanaviciausprogimnazija.vilnius.lm.lt su pareigų pavadinimo nuoroda iki   2020-08-30.

Pretendentai, labiausiai atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija taip pat skelbia atranką psichologo pareigoms užimti

Reikalavimai:

•  aukštasis universitetinis išsilavinimas, magistro laipsnis;
  • gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas;
  • gebėjimas dirbti su skirtingo amžiaus vaikais, mokinių tėvais;
  • konstruktyviai spręsti iškilusias problemas;
  • iniciatyvumas, kūrybiškumas, atsakingumas;
  •  gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai: darbo patirtis

CV su nuoroda „Psichologas (-ė)“ lauksime iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. įskaitytinai el. pašto adresu rastine@basanaviciausprogimnazija.vilnius.lm.lt

Pretendentai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Radus tinkamą kandidatą-įdarbiname nedelsiant.

Telefonas pasiteiravimui: 8 684 52 176