Progimnazijos emblema

Untitled

Progimnazijos emblemą sukūrė VDU meno licenciatas doc. Robertas Jucaitis.

Emblema nuotaikinga ir įsimenanti. Ženklas sudarytas iš plačiai naudojamų komiksuose „kalbos burbulų“, susijusių su žaismingumu, jaunatviškumu, vaikų klegesiu. Klaustukai ir šauktukai emblemoje simbolizuoja ugdymo(si) procesą bei metaforiškai vaizduoja klausiančią, ieškančią atsakymų asmenybę.

Šeši burbulai su klaustukais ir šauktukais – šešios progimnazijos vertybės. Emblemos spalvos simbolizuoja kūrybišką, nuotaikingą progimnazijos atmosferą.

Uniformos

Privalomas mokyklinės uniformos komplektas:

Uniformos_emblema Megztinis, susagstomas sagomis, arba megztinis be susegimo V formos kaklu su progimnazijos emblema (tamsiai mėlynas su geltonomis ir žalsvomis juostelėmis apačioje,

aplink kaklą, sagutes, rankogalius). Spalvos kodas: Pantone 303 C.  Nešiojamas šaltuoju metų laiku.

Polo marškinėliai trumpomis rankovėmis (geltonos spalvos). Spalvos kodas: Pantone 116 C.  Nešiojami šiltuoju metų laiku.

Kaklaraištis ir balti marškiniai/palaidinė – privalomi švenčių, oficialių renginių metu.

Rekomenduojame emblemą siūti kairėje pusėje, sprindis nuo peties siūlės.

Neprivalomas (papildomas) mokyklinės uniformos komplektas:

Mergaitėms: sijonas (languotas), mėlynas, žaliais langeliais ir geltonomis  juostelėmis; liemenė su progimnazijos emblema (tamsiai mėlyna su geltonomis ir žalsvomis  juostelėmis apačioje, aplink kaklą).

Berniukams: kelnės (tamsiai mėlynos spalvos); liemenė su progimnazijos emblema (tamsiai mėlyna su geltonomis ir žalsvomis juostelėmis apačioje, aplink kaklą).

Uniformas rekomenduojame įsigyti CUP (Konstitucijos pr. 16) 5 aukšte esančioje parduotuvėje „8 TO GO“ nuo birželio 15 dienos, užsisakyti internetinėje parduotuvėje www.8togo.lt, įsigyti kitose parduotuvėse.

Progimnazijoje padėvėtas, išaugtas ir tvarkingas uniformas galima atnešti klasės vadovui ar
socialiniam pedagogui, kuris pasirūpins, kad jos atitektų tiems moksleiviams, kuriems jos
reikalingos.
Dėl galimybės gauti progimnazijai padovanotą uniformą kreipkitės tel. nr.: +370 601 94 114
arba el. paštu: ieva.rameliene@basanaviciausprogimnazija.lt

Progimnazijos himnas

Žodžiai ir muzika
J.Valiulienė, I.Žebrauskienė

Iš vasaros į kelią mes dulkėtą
Kasmet žingsniuojam tikslo siekdami.
Į kuprines tik viltį nesudėtą,
Mes nešamės svajonių lydimi.

Čia augam ir Lietuva mes tikim.
Juk laisvę mes pažįstam iš žinių.
Ir protėvių istorijoj palinkę
Žingsniuojam Ąžuolų taku.

PRIEDAINIS:

Mokykla –čia, mokykla – ten, mokykla, kur tu esi.
Mokykla tau, mokykla man, mokykla Europos vidury.

Mes tikim Tavo palikimais.
Ir mokytojo duona amžina.
Ką patirčiai sudėję į kuprinę,
Mes nešame kas dieną savyje.

Bendrauti ir tikėt mes galim,
Juk aš ir tu mes nesam svetimi.
Naujų idėjų atvirumo galią
Dalinkime ir būkim savimi.

PRIEDAINIS:

Mokykla –čia, mokykla – ten, mokykla, kur tu esi.
Mokykla tau, mokykla man, mokykla Europos vidury.