Progimnazijos 5-6 klasių mokiniai 2016-2017 m. Dalyvavo tarptautiniame projekte etwinning “Nos espoirs”. Lenkijos, Prancūzijos ir Lietuvos mokiniai projekto metu kūrė dainai “Mūsų viltys” žodžius, dalinosi gerąja patirtimi. Projekto galutinį rezultatą galima pamatyti youtube portale įvedus paieškoje žodžius “Nos espoirs”. Šis projektas tarptautinės etwinning komisijos buvo apdovanotas etwinning ženkleliu. O tai reiškia, jog mokykla turi teisę vadintis etwinning mokykla. Mokiniai ir mokytojai taip pat apdovanojami sertifikatais, kurie pažymi dalyvavimą tarptautiniame projekte.

Šio projekto rezultatas- mokinių sukurta daina. Dainą “Nos espoirs” profesionalioje įrašų studijoje praėjusiais metais įrašė 6p klasės mokiniai.

Muzikos mokytoja Jelena ir prancūzų kalbos mokytoja Donata

Jums taip pat patiks

Mokslo ir žinių dienos šventė vyks rugsėjo 2 d. 10 val.
Lingvistinė ir kultūrinė patirtis Nicoje
Projektas „Renkuosi mokyti!“ atkeliavo į Jono Basanavičiaus progimnaziją