ProtuMusis

Pirmo pusmečio ,,jėga“ – 7c klasės mokinys Povilas Mačiulis, surinkęs 140 taškų. Jam įkandin seka 5c klasės mokinė Livija Lukšaitė, surinkusi 100 taškų, o jai ant kulnų lipa tos pačios klasės dvi mokinės: Augustė Stravinskaitė ir Augustė Vaičiūnaitė, surinkusios po 90 taškų.
Daug vilčių teikia 7b klasės mokinys Simonas Granskas ir 5c klasės mokinė Ieva Žemkauskaitė, surinkę po 80 taškų.
Neblogai sekasi ir 5a klasės mokinei Jorei Rutkauskaitei, surinkusiai 60 taškų. Tiek pat surinko ir 6a klasės mokinys Laurynas Skirgaila. Laurynai, įjunk ,,turbinas“- tu gali!
5c klasės mokinė Gintarė Butkytė ir 5d klasės mokinė Ugnė Burbulytė surinko po 50 taškų. Įdomu, kaip joms seksis kitą pusmetį, kuri iš jų išsiverš į priekį?
Likusieji šio ,,proto mūšio‘‘ dalyviai surinko nuo 0 iki 40 taškų. Turite galimybę būti pirmi – nepasiduokite!

Dėmesio, prasideda II – asis žaidimo etapas!
Sėkmė lydės tuos, kurie atsakymų ieškos enciklopedijose, vadovėliuose, internete ir kitur.
Laukia įtemptas ,,proto mūšis‘‘. Įdomu, kas išsiverš į priekį?
P.S. Už kiekvieną teisingai atsakytą klausimą gausite10 taškų.

Atnaujinta: 2014/02/25