Mūsų progimnazija džiaugiasi turėdama gausų būrį šaunių mokinių, kurie ne tik gerai mokosi, bet ir yra veiklūs, iniciatyvūs. Prabėgo pirmasis pusmetis ir mes susirinkome apžvelgti nuveiktų darbų, pasiektų laimėjimų. Kovo 6 d. surengta kasmetinė mokinių pagerbimo šventė, kurios metu apdovanoti geriausiai besimokantys vaikai. Nepamiršti ir fizikos, matematikos, lietuvių, prancūzų kalbų bei kitų dalykų žinovai, gynę mokyklos garbę olimpiadose, laimėję meniniuose – kūrybiniuose konkursuose. Kovo 8 d. už  pirmojo pusmečio pasiekimus buvo apdovanoti ir pradinių klasių mokiniai. Gražiausius sveikinimo žodžius  ir linkėjimus mokiniams skyrė progimnazijos direktorė, pavaduotojos,  jiems buvo įteikti padėkos raštai.

Gamtos laikrodis pirmaisiais saulės spinduliais, bundančia gamta atnešė pavasarį… Sėkmingo, turiningo visiems antro pusmečio!

Šventės akimirkos liks nuotraukose…

Asta Šalkauskaitė

 

Jums taip pat patiks

Projektas „Renkuosi mokyti!“ atkeliavo į Jono Basanavičiaus progimnaziją
Sutarčių pasirašymas
Koreguojamas ugdymo procesas