Penktų klasių prancūzų kalbos besimokantys mokiniai ir toliau sėkmingai dalyvauja Etwinning projekte „A travers les fêtes et les traditions, on découvre l’amitié“. Jono Basanavičiaus progimnazijos penktokai, bendraudami su bendraamžiais iš Turkijos vis labiau susipažįsta su kitos šalies kultūra, papročiais, tradicijomis. O taip pat, gerina prancūzų kalbos žinias.

Kovo – balandžio mėnesiais abiejų šalių mokiniai kūrė ir gamino projekto logotipus.  Vėliau vyko logotipo rinkimai.

Įspūdingiausio logotipo balsavime daugiausiai balsų surinko Jono Basanavičiaus progimnazijos 5-tos klasės mokinės Anelės Jurkutės logotipas, kuris oficialiai tapo projekto simboliu.

Kitiems dalyviams nusiminti nereikėtų – svarbiausia draugystė! Penktokams, dalyvavusiems logotipo kūrime bus įteiktos padėkos ir apdovanojimai.

Sveikiname Anelę ir dėkojame balsavusiems.

Prancūzų kalbos mokytojos Milda Klimaitytė ir Donata Vaičiulienė

Atnaujinta: 2020/04/29