Gegužės pabaigoje 4b klasės mokiniai kartu su mokytoja ir keliais tėveliais išvyko į Trakų rajono kaimo turizmo sodybą „Liūto kalnas” vykdyti projekto „Mokymasis gamtoje – Žalioji savaitė”.

Stebėti mokinių veiklos atvyko projekto „Matematinio mąstymo pasiekimų gerinimas STEAM ugdymo metodais formuojant žaliąjį mokinių požiūrį” Anykščių rajono, Troškūnų mokyklos mokytojos: Daiva Morkūnienė, Dalia Šaltenytė, Violeta Rugienienė, Jolita Smetonienė.

Mokiniai, pasiskirstę grupėmis, matavo sodybos namų, verandų, sporto aikštyno, pavėsinės, automobilių stovėjimo aikštelės plotą, perimetrą. Mokytojos iš Troškūnų nebuvo vien stebėtojos, jos kartu su mokiniais atliko matavimo užduotis. Atlikę matavimo užduotis, mokiniai  „nusipirko ” tam tikrą žemės plotą, kurį turėjo pažymėti ribomis.

Mokiniai pasigamino mašinėlių. Žinias įtvirtino atlikdami užduotis su planšetėmis.

Mokiniai stovykloje ne tik mokėsi, bet ir sportavo, maudėsi ežere. Atvykęs į sodybą Bernardo senelis pravedė praktinį savigynos užsiėmimą.

Kitą dieną mokiniai važiavo Trakų traukinuku. Skaičiavo traukinuko greitį, nuvažiuotą kelią. Kūrė matematinius uždavinius.

4 b klasės mokytoja A.Sakalauskaitė

Akimirkos iš stovyklos.