2019-2020 m. m. BŪRELIŲ SĄRAŠAS

Būrelių aprašymai

Kulinarijos būrelis ,,Gardu žinoti“

Smalsu, kas padaro sumuštinį, iškepa sausainių, išverda bulvių košę? Ogi pats, jei ateini pirmadienį į būrelį, tuomet ir supranti, kaip ,,Gardu žinoti“. Čia susipažįsti su įvairiais produktais, patiekalų grupėmis. Pagilini žinias apie sveiką mitybą. Išmoksti rasti dalyko sąsajas ir jas pritaikyti. Sužinai apie stalo kultūrą, etnokultūrą ir tradicijas.
Būrelį veda mokytojos Aušra Jurgaitienė ir Erika Kerulytė

KERAMIKOS būrelis

Vadovė-dailės mokytoja Jolita Šakočiuvienė

Keramika– tai pažintis su formomis, molio raiškos galimybėmis, darbo technologijomis.

Keramikos pamokose mokiniai įgauna meninę ir estetinę kompetenciją. Kūrybinė veikla pritraukia mokinius, kurių mokymosi motyvacija nėra argumentuota ar silpna. Keramikos būrelio įgyvendinimas konkrečiai prisideda prie vaikų ir jaunimo kūrybinių galių stiprinimo, lavina vaikų smulkiąją motoriką, mąstymą bei erdvinį suvokimą.

Mokiniai užsiėmimų metu praplečia dailės žinias ir gebėjimus, išmoksta įvairių keramikos technikų. Praktiškai pritaiko virvelinės, plokštuminės, skulptūrinės ir taikomosios keramikos rūšis. Dekoruoja dirbinius glazūra ir angoba.

LINIJINIAI ŠOKIAI

Linijiniai šokiai 1 – 4 klasių mokiniams (LinedanceLT šokių mokykla)

Šokame šiuolaikinius, pramoginius šokius. Mokomės pažinti įvairius šokių stilius: klasikinius – polką, valsą, pramoginius – cha cha, salsa, rumba, džaivą, amerikietiškus –  smooth’ą, east coast swing, west coast swing, novelty. Taip pat šiuolaikinius, gatvės funky stiliaus šokius.

Šiems šokiams nereikia poros, vaikai šoka linijomis pagal šiuolaikinę populiariąją muziką.

Užsiėmimų laikas: antradieniais – ketvirtadieniais nuo 15.00 – 16.00 val. progimnazijos aktų salėje.

Turime galimybę pasinaudoti NVŠ krepšeliu (15 eurų), pasinaudojus šia galimybe užsiėmimų kaina mėnesiui tik 5 eurai.

Registracija el.paštu : vilma.grikine@gmail.com arba  telefonu +370 699 97822

Paskutinį kartą informacija atnaujinta: