VILNIAUS JONO BASANAVIČIAUS PROGIMNAZIJOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO ORGANIZAVIMO TVARKA (.docx)

Neformaliojo švietimo būreliai 1 – 4 klasių mokiniams (.docx)

Neformaliojo švietimo būreliai 5 – 8 klasių mokiniams (.docx)

Būreliai:

„ JE PARLE FRANÇAIS ET TOI?“

Prancūzų kalbos mokytoja : Vida Kasperavičienė
1-4 kl.
Trumpas būrelio turinys :
1. Abėcėlė.
2. Trumpas prisistatymas.
3. Šeima. Draugai.
4. Skaičiai iki 100.
5. Gyvenamoji vieta.
6. Oras.
7. Mano pomėgiai.
Darbas su mediateka, kompiuterinės užduotys, dainelės, žaidimai, kryžiažodžiai.

Prancūzų kalbos būrelis ,,Le français en s’amusant”

Prancūzų kalba – indoeuropiečių romanų kalbų grupės kalba. Daugiau nei 200 milijonų žmonių kalba prancūziškai penkiuose žemynuose. Tai daugelio tarptautinių organizacijų ( Jungtinių Tautų Organizacijos, Europos Sąjungos, Tarptautinio olimpinio komiteto, Pasaulio prekybos organizacijos, Tarptautinio teisingumo teismo ir daugelio kitų) oficiali arba darbo kalba.
Prancūzų kalbos būrelis „Le français en s‘amusant“, skirtas 5-6 klasių mokiniams, kurie pradeda mokytis prancūzų kalbos. Pagrindiniai būrelio tikslai – įgyti pradinių prancūzų kalbos žinių, skatinti mokinių norą mokytis prancūzų kalbos, susipažinti su Prancūzijos kultūra, tradicijomis. Būrelio veikla orientuota į mokinių aktyvumo, saviraiškos ir kūrybiškumo ugdymą bei skatinimą mokantis prancūzų kalbos. Užsiėmimų metu mes ne tik mokomės naujų žodžių, atliekame įvairias užduotis, bet ir dainuojame, improvizuojame, vaidiname prancūziškai! Užsiėmimai vyksta ketvirtadieniais per septintą pamoką 207 kabinete. Būrelio vadovė prancūzų k. mokytoja Daiva Lemežonienė.