Mokamų būrelių sąrašas 2020/2021 M. M. (.docx)

Nemokami neformaliojo švietimo užsiėmimai 2020 – 2021 m. m.  (docx)

Būrelio pavadinimas Skirta

klasėms

Būrelio vadovas, el. paštas Preliminarus laikas
Keramika 1-4 Jolita Šakočiuvienė

jolita.sakociuviene@basanaviciausprogimnazija.lt

Pirmadienis

16.15 (1-2 kl.)

Pirmadienis

17.15 (2-4 kl.)

Antradienis

16.00 (1-2 kl.)

Antradienis

17.00 (2-4 kl.)

Trečiadienis

16.15 (1-2 kl.)

Trečiadienis

17.15 (2-4 kl.)

Keramika 5-6 Jolita Šakočiuvienė

jolita.sakociuviene@basanaviciausprogimnazija.lt

Ketvirtadienis

15.15

Linksmieji rankdarbiai 5 Audronė Antanaitienė

audrone.antanaitiene@basanaviciausprogimnazija.lt

Trečiadienis

14.10

Amatų būrelis 5-8 Stasys Voveris

stasys.voveris@basanaviciausprogimnazija.lt

Trečiadienis

14.15

Dailė 3-4 Rita Krinickaitė

rita.krinickaite@basanaviciausprogimnazija.lt

Ketvirtadienis

14.00

Dailė 5-6 Rita Krinickaitė

rita.krinickaite@basanaviciausprogimnazija.lt

Trečiadienis

14.10

Teatras „MES“ 4 Rita Bogdevičienė

rita.bogdeviciene@basanaviciausprogimnazija.lt

Trečiadienis

15.10

Folkloro ansamblis „Rugelis“ 1-4 Margarita Jodko

margarita.jodko@basanaviciausprogimnazija.lt

Antradienis

15.00

Jaunučių choras “Kregždelė” 5-8 Margarita Jodko

margarita.jodko@basanaviciausprogimnazija.lt

Antradienis

14.00

Ketvirtadienis

14.00

Roko grupė “Rock ID” 5-8 Vitalis Vošterys

vitalis.vosterys@basanaviciausprogimnazija.lt

Ketvirtadienis

15.00

Kūrybinės dirbtuvės Fab lab 1-3 Irena Levanavičienė

irena.levanaviciene@basanaviciausprogimnazija.lt

Pirmadienis

13.15 (1 kl.)

Antradienis

13.15 (2 kl.)

Ketvirtadienis

14.10 (3 kl.)

Kūrybinės dirbtuvės Fab lab 5-8 Jolita Verseckaitė

jolita.verseckaite@basanaviciausprogimnazija.lt

Pirmadienis

15.00 – 5-6 klasės

16 val. – 7-8 klasės

STEAM 3-4 Alena Chumakova

alena.chumakova@basanaviciausprogimnazija.lt

Antradienis

15.20

Ketvirtadienis

15.20

Gamtos būrelis. Tiriamoji veikla 5-8 Jūratė Petniūnienė

jurate.petniuniene@basanaviciausprogimnazija.lt

Trečiadienis

15.00

„Gardu žinoti“  4 Erika Kerulytė

Aušra Jurgaitienė

 

Registruotis:

erika.kerulyte@basanaviciausprogimnazija.lt

Antradienis

16.00

Anglų kalba ir medijos

 (Prioritetas tiems, kurie mokosi prancūzų I kalbą)

4 Andrius Židovainis

andrius.zidovainis@basanaviciausprogimnazija.lt

Antradienis

15.00

Ketvirtadienis

15.00

Anglų kalba- English Club:/can. 

(Prioritetas tiems, kurie mokosi prancūzų I kalbą)

3 Giedrė Lileikytė

giedre.lileikyte@basanaviciausprogimnazija.lt

Ketvirtadienis

14.10

Anglų kalbos įgūdžių lavinimas 5-6 Eglė Židonienė

egle.zidoniene@basanaviciausprogimnazija.lt

Antradienis

13.15

Anglų kalbos įgūdžių lavinimas 7-8 Lina Sudintienė

lina.sudintiene@basanaviciausprogimnazija.lt

Trečiadienis

15.00

Prancūzų kalbos ateljė 3-4 Milda Klimaitytė

milda.klimaityte@basanaviciausprogimnazija.lt

Ketvirtadienis

14.00

Vaidiname prancūziškai 5-7 Daiva Lemežonienė

daiva.lemezoniene@basanaviciausprogimnazija.lt

Trečiadienis

14.00

Graikų kalba 5-8 Akvilė Motuzaitė

akvile.motuzaite@basanaviciausprogimnazija.lt

Ketvirtadienis

15.00

Ispanų kalba 5-8 Agnė Levickienė

agne.levickiene@basanaviciausprogimnazija.lt

Antradieniais ir ketvirtadieniais

15.00

Nekontaktinis Tag regbio būrelis

Regbis

3-4 Algimantas Žvinklys

algimantas.zvinklys@basanaviciausprogimnazija.lt

Antradienis

(I grupė)

16.00

Ketvirtadienis

(II grupė)

13.30

Regbis 5 Algimantas Žvinklys

algimantas.zvinklys@basanaviciausprogimnazija.lt

Pirmadienis

16.00

Krepšinis 1-4 Diliara Velishaieva

diliara.velishaieva@basanaviciausprogimnazija.lt

Trečiadienis

15.00

Ketvirtadienis

15.00

Krepšinis 5-8 Diliara Velishaieva

diliara.velishaieva@basanaviciausprogimnazija.lt

Trečiadienis

15.45

Ketvirtadienis

15.45

Improvizacijų klubas

(viešas kalbėjimas, debatai ir kt.)

5-8 Lina Jankauskaitė

lina.jankauskaite@basanaviciausprogimnazija.lt

Pirmadienis

14.10

Radijo žurnalistika 5-8 Gintarė Pugačiauskaitė

gintare.pugaciauskaite@basanaviciaus.progimnazija.lt

Antradienis

15.00

Finansinis raštingumas 8 Ringailė Tervydienė

ringaile.tervydiene@basanaviciausprogimnazija.lt

Antradieniais,

trečiadieniais

8.00

Sveikatos ABC paauglystės labirintuose 5-8 Violeta Ivanskaja

violeta.ivanskaja@basanaviciausprogimnazija.lt

Pirmadienis

15.00

Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės 1-4 Jūratė Ablačinskaitė

jurate.ablacinskaite@basanaviciausprogimnazija.lt

Ketvirtadienis

15.00

Sveikos mitybos ir judesio ugdymas 1-4 Jūratė Ablačinskaitė

jurate.ablacinskaite@basanaviciausprogimnazija.lt

Trečiadienis

15.00

Šiandien paauglys- rytoj lyderis! 5-8 Jūratė Ablačinskaitė

jurate.ablacinskaite@basanaviciausprogimnazija.lt

Antradienis

15.00