2018 m. lapkričio 29 d. 12.00 val Aktų salėje vyks mini konferencija – apdovanojimai. Tai yra lapkričio 8 d. renginio tęsinys, kai vaikai dalyvavo objektų paieškose pagal maršrutus ir ruošė aprašus. Darbotvarkė:

11.30 – 12.00 Dalyvių registracija.

12.00 – 12.05 Progimnazijos direktorės ir projekto koordinatorės sveikinimo žodis konferencijos dalyviams.

Pranešimai: 12.05 – 12.35

1.Dr. Regina Juodkaitė, VU Botanikos sodo Vingio skyriaus vadovė, „Augalų ir kultūros paveldo dermė švietimo kontekste“.

2.Doc. dr. Ramunė Žilinskienė (VU Medicinos fakultetas), „Fizinis aktyvumas ir sveikata“.

3. Justinas Tverkus, Hnit – Baltic marketingo vadovas, „Objektų pažinimas naudojant žemėlapį“.

4. Sofija Tverkutė ir Rusnė Šerpytytė (3d klasė – mokytoja Jolita Piliponienė), „Kaip mes panaudojome žemėlapį“.

5. Rusnė Gylytė ir Fausta Bublytė (3b klasė – mokytoja Aldona Barišauskienė ), „Mano įspūdžiai apie projektą“.

6. Jūratė Petniūnienė, Daina Aleksandravičiūtė, Svetlana Pakalnienė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokytojos), „Projekto nauda mokinių ugdymo procesui“.

12.35 – 13.00 2018 m. lapkričio 8 d. renginio nugalėtojų ir dalyvių apdovanojimai.

Atnaujinta: 2018/11/28