Kovo 16 dieną 12 val.  Joachimo Lelevelio vidurinėje  mokykloje (5 – 6 klasėms) ir Antakalnio vidurinėje mokykloje (7 – 8 klasėms) vyko II – asis matematikos olimpiados turas.

5 – 6 klasių grupė: Kiudulas Ignas 5a, Lazauskas Martynas 5a, Starkutė Gilė Bitė 5d;  Globytė Guoda 6b, Montvila Paulius 6b, Časas Titas Gabrielius 6c (lydinti – matematikos  mokytoja J. Verseckaitė).

7 – 8 klasių grupė:  Paliokaitė Guostė  7c, Urbonaitė Neda 7c; Valiūnas Paulius 8a, Bieliauskas Dovydas 8b, Rudzikaitė Agnė 8c (lydinčios – matematikos mokytojos R. Šatkauskienė ir Z. Didikienė).

Dėl Vilniaus mero pavaduotojo laiško apie atsiskaitymą negrynaisiais pinigais mokyklų valgyklose
Progimnazijos bendruomenė švenčia Vilniaus gimtadienį
Konferencija „Matematika aplink mus”