Džiaugiamės mūsų progimnazijos mokinių pasiekimais Tarptautinės matematikos olimpiados KINGS rudens sesijoje ir dėkojame visiems išbandžiusiems savo jėgas pirmajame ture bei finale.

1. Tomas Paznėkas (8 kl.) pasiekė pirmąjį žinių lygmenį (mok. Zita Didikienė).
  2. Rapolas Ferensas (7 kl.) pasiekė trečiąjį žinių lygmenį (mok. Rita Šatkauskienė).
  3. Tadas Giršvaldas (5 kl.) pasiekė antrąjį žinių lygmenį (mok. Rita Šatkauskienė).
  4. Ugnius Uscila (5kl.) pasiekė antrąjį žinių lygmenį (mok. Rita Šatkauskienė).
  5. Vilius Prišmontas (5kl.) pasiekė antrąjį žinių lygmenį (mok. Rita Šatkauskienė).

Kviečiame ir toliau aktyviai dalyvauti KINGS pavasario sesijoje. Primename, kad kvalifikacinis turas vyks nuo vasario 25 d. iki kovo 8d., finalas vyks balandžio 6 d. (Vilniaus Gedimino technikos universiteto vadybos fakultetasSaulėtekio al. 11)

Tiksliųjų mokslų metodinė grupė

Atnaujinta: 2019/02/14

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas