Emblema

Greitai lekia laukais žiema. Tamsa veja šviesą, mintis užplūsta gera nuojauta, jog netrukus švęsime taip ilgai lauktas didžiąsias metų šventes – Kalėdas, Naujuosius metus. Mūsų progimnazijoje gruodžio 13 diena buvo netradicinė. Jau antrus metus į mokyklą suplūsta Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų jaunučių chorai. Jie susibūrė į antrąjį jaunučių chorų festivalį „Šviesa“.

Šis festivalis mūsų progimnazijoje tapo gražia tradicija, vienijančia daugybę jaunučių chorų. Šiemet renginyje dalyvavo 460 mokinių. Visi atvėrė širdis šviesai, muzikai. Daina nušvietė visų mūsų veidus, jausmus ir mintis. Pasisėmėme gėrio, grožio, šviesos, tyro vaikiško džiaugsmo, kurį su meile skleisime aplinkiniams.

Nuoširdžiausiai dėkojame festivalio rėmėjams, kurie pradžiugino vaikus, mokytojus bei svečius dovanėlėmis: Gariūnų verslo parkui, spaustuvei „Edukologija“, leidykloms „Jūsų Flintas“, Alma litera bei Lietuvių kalbos instituto leidyklai.

Muzikos mokytoja metodininkė Jelena Skupienė

Atnaujinta: 2013/12/17