Mykolo Romerio universitetas, Edukologijos ir socialinio darbo institutas, Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetas, VO „Gelbėkit vaikus“ ir UAB „Šviesa“ gegužės 31 dieną  kvietė kartu paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Progimnazijos mokinių savivaldos nariai Agilė Ananjevaitė (7d), Milena Maksimovič (7d), Ema Gecevičiūtė (7c), Ignas Skorubskas (7b) ta proga dalyvavo konferencijoje „Lietuvos vaikų balsas“. Konferencija suteikė galimybę vaikams kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis išsakyti savo nuomonę jiems rūpimais klausimais ir atkreipti suaugusiųjų, ypač politikų, dėmesį į vaikų balsą, kuris ne visada girdimas ir išklausomas. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti pranešimų ar piešinių konkurse „ Aš – pasaulio pilietis“.

Jums taip pat patiks

Dėl Vilniaus mero pavaduotojo laiško apie atsiskaitymą negrynaisiais pinigais mokyklų valgyklose
Dėl Vilniaus mero pavaduotojo laiško apie atsiskaitymą negrynaisiais pinigais mokyklų valgyklose
Progimnazijos bendruomenė švenčia Vilniaus gimtadienį
Konferencija „Matematika aplink mus”