Šių metų kovo 9 dieną Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko koncertas, skirtas Kovo 11 – ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Koncerte dalyvavo mokinių ansamblis „Kregždelė“, mokyklos roko grupė „Rokethead“, linijinių  ir tautinių šokių būreliai.

Koncertą vedė Barbora Bernatonytė, 6A klasės mokinė, ir Martynas Lazauskas, 5A klasės mokinys. Koncerto metu direktorės pavaduotoja ugdymui Dana Tomkutė įteikė Padėkos raštus meninio skaitymo konkurso laimėtojams. Koncerte dalyvavo svečiai iš Vilniaus Vilkpėdės darželio – mokyklos.

Dėl Vilniaus mero pavaduotojo laiško apie atsiskaitymą negrynaisiais pinigais mokyklų valgyklose
Progimnazijos bendruomenė švenčia Vilniaus gimtadienį
Konferencija „Matematika aplink mus”