Pirmosios vietos nugalėtojai aplankė Helsinkio mokslų centrą

Šiais mokslo metais mūsų progimnazijos mokiniai, kartu su chemijos mokytoja Irena Stalnioniene ir fizikos mokytoja Daina Aleksandravičiūte, dalyvavo respublikiniame STEAM konkurse „ Mūsų eksperimentas“. Progimnazijai atstovavo dvi mūsų mokinių komandos : Anastasija Lukšaitė ir Povilas Kašauskas, kurie atliko eksperimentą „ Potvynio detektorius” bei Eivydas Trioška ir Radvilas Pelanis su eksperimentu „ Vario dangų formavimas elektrolizės ir pavadavimo reakcijos būdu“. Džiaugiamės, kad abiejų komandų mokiniai tapo pirmosios vietos nugalėtojais.

Skaityti daugiau

Rugsėjo 1-osios šventė

Gerbiami tėveliai,
Informuojame, jog Mokslo ir žinių dienos šventė vyks rugsėjo 3 d. (pirmadienį). Tikslesnę
informaciją pranešime rugpjūčio mėnesio pabaigoje progimnazijos tinklalapyje ir Facebook
paskyroje.

Administracija

Remonto darbų įkarštyje…

Vilniaus miesto savivaldybės dėka progimnazijoje vyksta elektros instaliacijos atnaujinimo darbai – keičiami 5 km pasenusių elektros kabelių. Moksleivių patogumui numatyta pakeisti rozečių ir jungiklių vietą bei aukštį.

Remonto darbų metu bus irengta elektros instaliacija bei sumontuota priešgaisrinė signalizacija, kuri atitiks priešgaisrinės saugos reikalavimus, o apšvietimo atnaujinimas patalpose  ne tik  sutaupys elektros energijos kaštus, bet ir tausos moksleivių bei mokytojų regėjimą.

Dėkojame INFES komandai ir Vilniaus miesto savivaldybei, mūsų partneriams, rėmėjams ir bičiuliams, kurių dėka moksleiviai mokysis jaukioje ir saugioje aplinkoje.

Intensyviai ruošiamės mokslo metams

Pakeisti viso pastato langai, apšiltintos sienos ir stogas, atnaujinta elektros instaliacija, renovuoti tualetai, sporto ir aktų salės – tai pagrindiniai šių metų vasaros darbai, kurių suma siekia virš 2 mln. Eur.

Dėkojame Vilniaus miesto savivaldybei, Vilniaus vystymo kompanijai, Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondui ir aktyviai tėvų bendruomenei, kurių dėka šis projektas taps realybe.

J. Basanavičiaus progimnazija organizavo STEAM ugdymo mokymus

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija kartu su 5 mokyklomis partnerėmis 2017 metais pradėjo vykdyti Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą  projektą NR. 09.2.1-ESFA-K-728-01-0054  „Matematinio mąstymo pasiekimų gerinimas STEAM ugdymo metodais formuojant  žaliąjį mokinių požiūrį“.

Skaityti daugiau