img_6390

Rudeniškai žvarbią, darganotą lapkričio 15 d. popietę mūsų progimnazijoje vyko „Jaunųjų talentų“ konkursas. Šis renginys tapo gražia tradicija – rengiamas jau ketvirtus metus. Jaunieji atlikėjai padovanojo susirinkusiai publikai nepakartojamą reginį. Skambėjo dainos, buvo šokami įvairių stilių šokiai, grojama elektrine ir paprasta gitara, pianinu. Kiekvieną pasirodymą lydėjo audringi aplodismentai.

Koncerto scena buvo išpuošta įvairiaspalvėmis gėlių kompozicijomis. Progimnazijos bendruomenė paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną, kurios simboliu šiemet tapo gėlė. Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir taikiai sugyventi. Gėlė gali tapti simboliu, sujungiančiu skirtingus žmones.

„Jaunųjų talentų“ konkurse nustebino mokinių pomėgių ir kūrybinių gebėjimų įvairovė, drąsa, meninė išmonė ir pasirengimas. Sunkus ir atsakingas darbas teko vertinimo komisijai. Susumavus rezultatus buvo paskelbti konkurso nugalėtojai.

Pirmoji vieta atiteko 6d klasės mokinei Austėjai Drevinskaitei, antrąją vietą iškovojo 6c klasės mergaičių kvartetas – Gustė Sadlauskaitė, Ugnė Bernatonytė, Vakarė Zuozaitė, Greta Vokietaitytė. Trečiąja vieta džiaugėsi 8d klasės mokinė Ieva Samardokaitė.

Komisija taip pat skyrė nominacijas atlikėjams. Geriausiu instrumentiniu duetu tapo 8a klasės mokinės Gabrielė Tumaitė ir Silvija Strazdaitė. Už elegantiškiausią pasirodymą apdovanota 8c klasės mokinė – balerina Gražina Žilinskaitė. Kūrybiškiausi buvo 6a klasės grupė „Gimę magnetofone“, originaliausia išrinkta 6d klasės mokinė Viktorija Smolskaitė.

Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijoje mokosi tiek daug kūrybingų ir artistiškų mokinių. Tikime, kad šis renginys bus toks pat populiarus ir kitąmet.

Atnaujinta: 2013/11/21

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“