Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybė atkūrimo šventės išvakarėse, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje lankėsi ypatinga viešnia – Nepriklausomybės akto signatarė Nijolė Oželytė.

Ketvertas progimnazijos moksleivių – ketvirtokas Emilis, penktokė Vaiva, septintokas Kristupas ir aštuntoje klasėje besimokanti Martyna uždavė jai savo ir kitų progimnazijos moksleivių klausimus.

Pokalbį apie tai, kodėl Nepriklausomybės akto pasirašymas buvo svarbiausias jos gyvenimo darbas, kas yra Tėvynė, kiek daug šviesių darbų ir prasmingų iššūkių mūsų visų laukia, įrašėme „Basanavičiaus FM“ studijoje. Tad nuo kovo 10-osios kas dieną galėsime išgirsti jo ištraukas progimnazijos radijo eteryje.

LR Užsienio reikalų ministerijos padėka už prancūzų kalbos projekto įgyvendinimą
Tyrėjų diena – 2020 ir jos akimirkos
Mokinių priėmimas 2020 m.