Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija, bendradarbiaudama  su Valdovų rūmų skautais, birželio mėnesį planuoja pakviesti  5-8 klasių moksleivius į praktinę – mokomąją  gamtos mokslų ir STEAM stovyklą Čepkelių rezervate.

I stovyklos grupė, sudaryta iš 5-6 klasių mokių komandos, į stovyklą vyks birželio 2-5 d.

II stovyklos grupė, sudaryta iš 7-8 klasių mokinių, stovyklaus birželio  9-12 d.

Stovykla vyks Dzūkijos nacionalinio parko “Gamtos mokykloje” (Miškininkų g. 62., Marcinkonių km., Varėnos raj.)

Stovyklos kaina mokiniui 115 eur.

Stovyklos kainą sudaro:

• 4 dienų programa Marcinkonyse
  • 10 mokomųjų edukacijų su reikalingomis priemonėmis
  • 3 nakvynės kambariuose su patogumais
  • Maitinimas 4 kartu per dieną
  • Sveiki užkandžiai ir vaišės prie vakarinių laužų
  • Mokinių draudimas

Progimnazijos dovana stovyklautojams –  visos dienos edukacija aukštapelkėje  + Traukinio bilietai į/iš Marcinkonis.

Registracija į stovyklą vyks iki gegužės 3 dienos 15 val. el. paštustovykla@basanaviciausprogimnazija.lt

Vietų skaičius ribotas!

Detalesnę informaciją apie stovyklą, jos programą, taisykles, reikiamų daiktų sąrašą pateiksime  užsiregistravusiems dalyviams.

Stovyklą organizuoja ir teikia detalesnę informaciją:

Biologijos mokytoja  Jūratė Petniūnienė +370 686 27 438

Fizikos mokytoja Daina Aleksandravičiūtė  +370 646 12 280

Pastaba. Sąlygos gali kisti dėl pandemijos situacijos. Stovykla gali būti organizuojama Vilniaus Botanikos sode (stovyklos išlaidos būtų perskaičiuojamos).

Piešinių paroda “Svajonių profesija“
Šventės ir tradicijos padeda surasti draugus – A travers les fêtes et les traditions, on découvre l’amitié!
Konkurso „Šalpusnis auksu sutvisko – sniegas sudrisko“ laureatai