Š.m. balandžio 18 d.  jau šeštą kartą mūsų mokykloje vyko  pradinių klasių mokinių mini gamtamokslinė konferencija “Stebiu, bandau, sužinau”, kurią organizavo pradinių klasių mokytojos. Mokiniai turėjo puikią galimybę pristatyti savo projektus, tyrinėjimus, atliktus bandymus.

Šiais metais  konferencijoje pranešimus skaitė 10 mokinių  iš 2-4 klasių. Mokiniai sužinojo, kaip auginti serenčius, apelsinus, pomidorus, agurkus. Susidomėję klausėsi, kaip prižiūrėti šešką, pasimetusį ančiuką. Įdomu buvo klausytis, kaip galima gauti beržų sulos. Taip pat buvo pristatytas Lietuvos žemėlapis ,kuriame išskirti vietovardžiai, kilę iš gyvūnų pavadinimų, ir bandyta įrodyti, kad naminį šunį galima vadinti laukiniu žmogumi.

Konferencijos žiūrovai –  visų pradinių klasių mokinių atstovai. Grįžę į savo klasę, jie papasakojo, ką girdėjo, sužinojo.

Tikimės, kad  ir kitais metais į  mini gamtamokslinę  konferenciją susirinks vaikai, kurie myli gamtą, mėgsta  stebėti ir dalintis savo patyrimais.

Atnaujinta: 2013/11/08

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“