Jau dvyliktus metus mokykloje vyksta pradinių klasių mokinių mini gamtamokslinė konferencija “Stebiu, bandau, sužinau”. Šį katą gausus būrys pradinukų dalyvavo konferencijoje. Net aštuoniolika pranešimų buvo įvairiomis temomis.

Mokiniai sužinojo apie augalus, paukščius, gyvūnus, vabzdžius, Lietuvos auksą – gintarą, kuo svarbi ekologija, kaip prikelti daiktus antram gyvenimui. Šiais metais kaip niekad džiaugėmės nuoširdžiais vaikų pristatymais, aktyviu dalyvavimu, drąsa, gražiu elgesiu konferencijos metu. Tikime, kad tokie ilgalaikiai projektai ugdo vaikų kritinį mąstymą, kūrybiškumą.

Pradinių klasių mokytojos Aldona, Ingrida, Audronė

Jums taip pat patiks

Šeimos šventėje – vaikų eilės, dainos, gardūs pyragai…
KAIP GAMTĄ TIRIA MOKSLININKAI?
Birželio mėnesį progimnazijoje vyks stovykla „Mažoji laboratorija“