Jau dvyliktus metus mokykloje vyksta pradinių klasių mokinių mini gamtamokslinė konferencija „Stebiu, bandau, sužinau”. Šį katą gausus būrys pradinukų dalyvavo konferencijoje. Net aštuoniolika pranešimų buvo įvairiomis temomis.

Mokiniai sužinojo apie augalus, paukščius, gyvūnus, vabzdžius, Lietuvos auksą – gintarą, kuo svarbi ekologija, kaip prikelti daiktus antram gyvenimui. Šiais metais kaip niekad džiaugėmės nuoširdžiais vaikų pristatymais, aktyviu dalyvavimu, drąsa, gražiu elgesiu konferencijos metu. Tikime, kad tokie ilgalaikiai projektai ugdo vaikų kritinį mąstymą, kūrybiškumą.

Pradinių klasių mokytojos Aldona, Ingrida, Audronė

Atnaujinta: 2018/05/11

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”