Dalinamės  naudinga informacija, kuri praturtins mokinių karjeros ugdymo pamokas „Europass“ edukacinė iniciatyva Istoriniai CV.

Europass“ edukacinė iniciatyva Istoriniai CV dalinasi su  Lietuvai nusipelniusių asmenybių gyvenimo aprašymais. Jaunimui skirta iniciatyva ne tik supažindina su žymiomis asmenybėmis, bet yra ir kaip edukacinis įrankis, padedantis parengti pirmąjį CV.

Edukacinio projekto Istoriniaicv.lt „Europass“ tikslas – parodyti, kaip galėtų atrodyti reikšmingų Lietuvos istorinių asmenybių gyvenimo aprašymai, jeigu jie būtų pildę savo CV.

Ši iniciatyva mokytojams siūloma įtraukti CV pildymą į karjeros ugdymo ar kitas pamokas ir pasinaudoti „IstoriniaiCV“ pateiktais CV arba paskirti užduotis rengti motyvacinius laiškus.

Daugiau informacijos ieškokite 15min.lt straipsnyje bei www.istoriniaicv.lt

Kaip istorinius CV naudoti pamokose taip pat galima rasti metodinėje priemonėje

Atnaujinta: 2019/12/11

Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”