Kovo viduryje dviejų penktų klasių mokiniai su auklėtojomis Z.Didikiene ir M.Mašanauskiene pradėjo keliauti pavasariniais Vilniaus apylinkių takais. Šie žygiai stiprins mokinių sveikatą, padės susipažinti su šalia Vilniaus esančiomis įdomiomis vietovėmis. Mokiniai geriau pažins vienas kitą, taps draugiškesni.

Šį sykį keliavome palei Sudervėlės upelį nuo Pilaitės iki Lazdynų dar lediniais miško takais. Bet pavasarį jau skelbia linksmai čiulbaujantys paukščiukai, matyt, besiruošiantys sukti lizdelius ir perėti vaikelius. O Sudervėlės upelis kai kur jau pralaužęs ledus linksmai bėga Neries link.

Pakeliui rinkome šiukšles šalia linksmojo upelio, taip skatinome mokinius tausoti gamtą. Deja, per mažai turėjome maišų, o miške šiukšlių buvo daug… Tikimės, kad po būsimos balandžio mėnesio talkos ,,Darom“ jos bus surinktos.

O kitą savaitgalį mūsų laukia vėl naujas maršrutas…

Atnaujinta: 2013/11/08