Mieli tėveliai,

kviečiu Jus pagal galimybes susitikti ir pabendrauti spalio 2 d. nuo 8  iki 8.45 val. progimnazijos valgykloje. Tai būtų pamokos trukmės susitikimas, kuriame analizuotume 3 aktualius klausimus.

Teikiu 3 klausimus, į kuriuos susitikimo metu, bus atsakyta konkrečiai ir trumpai:

1. Kodėl 5-8 klasių mokiniams paskirti 2 auklėtojai?
  2. Naujoji informatikos pamoka pradinių klasių mokiniams. Kas tai?
  3. Progimnazijos renovacijos darbai ir terminai.

Be to, informuoju, jog tokie  susitikimai ( kiekviename susitikime būtų analizuojamos 3 aktualios temos) bus tęstiniai bei vyktų kas antrą mėnesio antradienį, t. y. spalio 16 d., spalio 30 d. ir t.t.

Taip pat prašyčiau Jūsų aktualius klausimus, temas, pasiūlymus siųsti el. paštu: rastine@basanaviciausprogimnazija.vilnius.lm.lt Visi siųsti pasiūlymai, klausimai bus išanalizuoti, o aktualiausi klausimai bus įtraukti į kito mūsų tęstinio susitikimo darbotvarkę.

Lauksiu Jūsų.

Su geriausiais linkėjimais,

Jurgita Nemanienė

Atnaujinta: 2018/09/26