Progimnazijos valgykla pradės dirbti nuo kovo 16 dienos.

Asortimentas sumažintas iki 3 patiekalų – 2 visa valgiams, 1 vegetarams. Ateityje, atsižvelgiant į situaciją, patiekalų asortimentas didės.

Valgykla įdiegė naują papildomą atsiskaitymo būdą. Kiekvieną savaitę tėvai į TAMO dienyną gaus laišką su nuoroda, kurioje reikės pasižymėti, kokio tipo patiekalą, kurią dieną mokinys valgys. Atlikus savaitės dienų sužymėjimus, bus galima formuoti užsakymą ir atlikti mokėjimą per internetinę bankininkystę. Sistemai įsibėgėjus, tokius laiškus su planuojamais užsakymais siųs kas mėnesį.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad nereikės iš anksto pasirinkti patiekalų TIPĄ (visa valgis, vegetaras). Taip pat sistemoje matysite ir savaitės valgiaraštį, kuris padės apsispręsti.

Jei žinote, kad vaikas į mokyklą neatvyks, iki 9 val. galima atšaukti tos ir kitų dienų užsakytą maistą sistemoje. Pinigai sugrįš į jūsų virtualią sąskaitą.

Pirmokams taip pat reikės daryti maitinimo užsakymą,  tik apmokėjimo suma bus lygi 0 (jiems pietus apmoka valstybė).

Kiek šeimoje mokyklą lankančių pradinukų, tiek atskirų nuorodų su laiškais gausite. Skirtingiems vaikams reikės daryti atskirus užsakymus.

Visą informaciją apie sistemą, užsakymo žingsnius su pavyzdžiais, gausite iki mokyklos starto pradžios. Sistema yra sėkmingai naudojama kitoje mokykloje.

Kiti mokėjimo būdai niekur nedingsta, tėvai iš vidinio kiemo pusės galės užsakyti ir sumokėti vaiko savaitės maitinimą grynais/banko kortele. Vaikai turės galimybę atsiskaityti už tos dienos maitinimą grynais/banko kortele. Tačiau prašome tai daryti tik išskirtiniais atvejais dėl mūsų visų saugumo – kuo mažesnės eilės, didesnis aptarnavimo greitis ir išvengsime  židinių.

Rekomenduojame atsiskaityti internetu!

Sistemoje yra galimybė užsisakyti pusryčius ir pavakarius, bet šie klausimai dar atviri dėl sudėtingų logistinių dalykų. Šiuo metu prioritetas visiems vaikams suteikti galimybę papietauti.

Atnaujinta: 2021/03/10