Šią savaitę po pamokų pabaigos veiks dvi budinčios prailgintos grupės pradinukams: 220 klasėje – auklėtoja Audrutė Ulmanienė ir 123 klasėje mokytoja Audronė Sakalauskaitė.

Primename, kad budinčios prailgintos grupės skirtos ekstra atvejams, kai nėra galimybių pasiimti vaiką po pamokų. Prailgintų grupių darbas:  I – IV iki 18 val. V – iki 17 val.

Nuo kitos savaitės, rugsėjo 17 dienos, numatoma kitų prailgintų grupių veikla, dėl kurių poreikio tėveliai išreiškė pageidavimus. Prašymų formas ir priedus prie mokinių mokymosi sutarčių tėveliams užpildyti pateiks klasių mokytojai.

Mokyklos administracija

Atnaujinta: 2018/09/10

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”