Susisiekimo ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos rugsėjo 2-13 dienomis kviečia visas šalies mokyklas prisijungti prie akcijos „Dviese saugiau“, kurios metu vyresniųjų klasių mokiniai padės mažiesiems mokinukams saugiai pereiti gatvę. Prie šios akcijos jungiasi ir mūsų progimnazijos vyresnių klasių mokiniai, kurie pradinukams padės saugiai pereiti gatvę, primins apie atšvaitų svarbą ir taisyklingą jų dėvėjimą, atkreips mažųjų dėmesį į gatvėje vykstančius pavojus, parodys pradinukams asmeninį dėmesį ir gerą pavyzdį.

Jums taip pat patiks

REGISTRACIJA Į NEMOKAMUS BŪRELIUS
Šiais metais mokiniai mokysis finansinio raštingumo
Mokslo metų pradžios varpelis suskambo viešint ypatingam svečiui – J. E. Prezidentui G. Nausėdai