1

Mūsų mokykloje lankėsi svečiai iš UAB ,,Šviesa“. Jie kartu su 6 a klasės mokiniais dalyvavo atviroje istorijos pamokoje, kuri buvo filmuojama. Apie detalesnę vaikų patirtį ir įspūdžius daugiau bus galima sužinoti šių metų gruodžio 6 – 8 d. Litexpo parodoje „Mokykla 2013“.

Atviroje pamokoje mokiniai dirbo grupėmis, diskutavo, bendradarbiavo. Buvo naudojamas naujas, netradicinis mokymo(si) metodas, kuomet mokiniai, patys dirbdami, visą pamoką diskutuodami, atlieka užduotis, mokosi savarankiškai bei atsakingai mokytis. Šis ugdymo(si) modelis vaikams labai patiko. Jie drąsiai dalijosi savo įspūdžiais ir nauja patirtimi.

6 a klasės auklėtoja Simona Stankutė

Atnaujinta: 2013/12/05

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”