Pakeitimas: skelbiamos mokinių atostogos

Nuo 2020 m. kovo 16 iki 27 d. skelbiamos mokinių atostogos. Atostogos skelbiamos vadovaujantis 2020 kovo 13 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymais Nr. V-350 ir Nr. V-349.

Mokinių atostogų metu namų darbų užduotys neskiriamos.

Vaikų atostogų metu progimnazijos mokytojai ruošiasi organizuoti ugdymo procesą nuotoliniu būdu. Planuojama, kad po atostogų ugdymas bus organizuojamos naudojant elektronines komunikacijos priemones: Tamo elektroninį dienyną, elektroninio pašto adresus, kitas priemones.

Mokykloje paliktus mokinių daiktus (vadovėlius, pratybas, asmeninius daiktus mokinių spintelėse) galite atvykti pasiimti kovo 16 – 20 d. nuo 7 iki 10 val. ir nuo 16 iki 18.30 val., pradinių klasių mokinių tėvai – susiderinę su savo klasės auklėtoja.

Iki kovo 17 dienos galite užsakyti norimas knygas ir vadovėlius iš mokyklos bibliotekos. Užsakyti galite šiuo elektroniniu paštu: aiste.janusauskiene@basanaviciausprogimnazija.lt. Bibliotekininkė Aistė paruoš ir informuos apie Jūsų užsakymą. Užsakytas knygas galėsite pasiimti kovo 18 – 20 d. nuo 7 iki 10 val. ir nuo 16 iki 18.30 val. pas mokyklos budintį. Taip pat skatiname skaityti suskaitmenintas knygas, kurias galite rasti „Vyturio“ bibliotekoje (http:// vyturys.lt/kodas/vnjbpro).

Administracija

Lietuvos policija informuoja- veiksmai virtualioje erdvėje
Mokymasis nuotoliniu būdu
Karantino metu „Tėvų linija“ veikia įprastai – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val.