Prancūzų kalbos mokytojos Vida, Donata, Kristina ir Daiva su vyresnių klasių mokiniais pravedė integruotas pamokas „La galette des trois Rois” pirmų klasių mokiniams. Pamokos buvo skirtos supažindinimui su Trijų Karalių šventės minėjimu Prancūzijoje, tos šventės papročiais bei tradicijomis.  Tą dieną prancūzų šeimose yra valgomas pyragas – „Galette des Rois”, kuriame slepiasi pupa (la feve), vėliau ji buvo pakeista į porcelianinę ar keramikinę figūrėlę. Asmuo, kuris randa savo pyrago dalyje pupą yra vainikuojamas šventės Karaliumi ar Karaliene ir išsirenka sau tinkamą porą.
Pirmokai buvo vaišinami tos šventės pyragu ir buvo renkamas tos dienos Karalius ar Karalienė. Jie susipažino su pagrindine prancūzų kalbos

bendravimo leksika, pasiklausė smagių prancūziškų dainelių. Visiems bendravimas suteikė daug gerų emocijų ir džiaugsmo. Mokiniai ir jų mokytojos pakvietė vaikus apsilankyti dažniau- kitų švenčių proga.

Atnaujinta: 2019/01/18

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“