Mūsų mokykloje lankėsi Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ir Aplinkos apsaugos instituto mobili mokslinė laboratorija. 8B klasės moksleiviai atliko oro užterštumo ir mobiliųjų telefonų elektromagnetinio lauko tyrimus. Atvykę Aplinkos apsaugos instituto darbuotojai supažindino moksleivius su mobilioje laboratorijoje esančia įranga, papasakojo apie elektromagnetinių bangų neigiamą poveikį sveikatai, aptarė oro taršos problemas ir kas yra didžiausi teršėjai, bei padėjo išmatuoti skleidžiamą mobilių telefonų elektromagnetinio lauko energijos srauto tankį budėjimo ir skambinimo režime. Supažindino su leidžiamomis elektromagnetinio lauko intensyvumo parametrų vertėmis. Šie neilgi moksliniai tyrimai mokiniams patiko. Moksleiviai įgijo tam tikros praktinės patirties, bei galėjo įsivertinti savo mobiliųjų telefonų skleidžiamą elektromagnetinio lauko energijos srauto intensyvumą.

Pamoką padėjo organizuoti fizikos  vyr. mokytoja D. Aleksandravičiūtė, geografijos mokytoja metod. A. Rakauskienė ir chemijos mokytoja  metod. I. Stalnionienė.

Atnaujinta: 2017/12/06

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“